IVB NA WYCIECZCE ROWEROWEJ…
24 czerwca 2015
Uśmiech
POECI Z IVB :)
25 czerwca 2015

SP 6 PONOWNIE W LONDYNIE :)

W dniach od 15 do 20 czerwca 2015, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 im. Janusza Korczaka  przebywali  na warsztatach językowych w Londynie . Wyjazd na Warsztaty Językowe dał im możliwość poznania wielkiej metropolii jaką jest Londyn. Intensywny i ciekawy program zwiedzania współgrał z możliwością ćwiczeń językowych, które odbywały się  w naturalnych, codziennych sytuacjach.
Wyjazd do Londynu był również doskonałą okazją do wypróbowania swoich umiejętności językowych oraz do  mobilizacji  do dalszej nauki, a zakwaterowanie u rodzin brytyjskich  stworzyło  okazję do poznania zwyczajów panujących w Wielkiej Brytanii. Uczniowie SP 6 mogli  podczas wyjazdu  uzupełnić  program nauczania języka angielskiego, a także geografii  i historii.

Opiekun wyjazdu
Anna Bujak

Dodaj komentarz