Jak odróżnić kwas od zasady i wody❓?
13 listopada 2019
Wyróżnienia dla naszych uczniów
13 listopada 2019

Spotkanie autorskie z Izabellą Klebańską

07 listopada 2019 r.  klasa 3b uczestniczyła w spotkaniu autorskim z Izabellą Klebańską -autorką scenariuszy radiowych i telewizyjnych, bajek, piosenek i wierszy dla dzieci , które odbyło się Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Podczas spotkania poświęconego Stanisławowi Moniuszce pisarka opowiedziała dzieciom o wyjątkowych czasach, w jakich urodził się nasz wybitny kompozytor i o jego niezwykłej rodzinie. Dzieci poznały również burzliwe dzieje kariery muzycznej Stanisława Moniuszki, jej wzloty i upadki oraz wysłuchały kilku fragmentów muzycznych, ilustrujących twórczość kompozytora. Autorka zaprezentowała również własne książki w tym “Hej, zagrajcie siarczyście! Opowieść o Stanisławie Moniuszce”. Chętni otrzymali autograf oraz specjalną dedykację.

A.Gawrońska, K.Kołosowska, A.Jóźwicka

Komentarze są wyłączone.