Wiosennie na zajęciach EDUBAL w klasie 2a :-) :-) :-)
23 marca 2017
Odkrywamy ciekawe miejsca w Kołobrzegu
23 marca 2017

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Petkiem

21 marca 2017r. nasza szkoła gościła Krzysztofa Petka, autora popularnych wśród dzieci książek sensacyjno- przygodowych. Reportażystę, podróżnika, dziennikarza, organizatora wypraw i instruktora survivalu.  Autor mówił, w jaki sposób zbiera materiały do powieści i reportaży. Zachęcał uczniów do czytania, nie tylko napisanych przez siebie książek, ale do nawiązywania kontaktu z literaturą. Pan Krzysztof dużo opowiadał o swoich wyprawach do Ameryki Południowej i na Syberię. Pokazywał fotografie miejsc, w których był oraz zwierząt, które spotkał. Podzielił się również ciekawymi anegdotami związanymi ze swoimi podróżami.

Spotkanie upłynęło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Na zakończenie były wspólne zdjęcia oraz autografy.

A.Jóźwicka

Dodaj komentarz