Kalendarz adwentowy
16 grudnia 2020
Trzecioklasiści na konkursie wiedzy o zdrowiu
19 grudnia 2020

Spotkanie świąteczne Online 2020

To był trudny rok dla nas wszystkich. Aby stworzyć świąteczną atmosferę uczniowie, zadbali nie tylko aby każdy założył świąteczny element ubioru np. czerwony szalik, świąteczny sweter, różki renifera lub czapkę Mikołaja – to ustalenie dotyczyło również wychowawcy😉
Ale zapragnęli podziękować swoim nauczycielom w prosty sposób każdy z nich na zwykłej kartce napisał DZIĘKUJĘ❤❤❤
Jedzenie przy wspólnym stole zastąpiliśmy przygotowanymi wcześniej przekąskami i herbatą w domu – tym razem uczniowie mogli jeść „na lekcji” i bez skrepowania pokazać to w kamerce. Nie mogliśmy wymienić się tradycyjnymi prezentami „z losowania”, ale zawsze można złożyć sobie życzenia. Pani Asia przygotowała losy z imionami uczniów/numerami w dzienniku i podczas spotkania losowała pary, które napiszą do siebie list z życzeniami, oczywiście wyślą je przez Internet. A na koniec wysłuchaliśmy zagranej na instrumencie przez Lenę Winiecką najpiękniejszej kolędy „Bóg się rodzi”.
Jeszcze raz zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia życzą uczniowie klasy 6A z wychowawcą.🎄🎁🎅⭐️

Komentarze są wyłączone.