O ZDROWIU NA POWAŻNIE I WESOŁO :)
28 stycznia 2015
„SZÓSTKA” OTWIERA OKNO NA ŚWIAT!
11 lutego 2015

SUDAN …

W grudniu otrzymaliśmy list i zdjęcia z Sudanu. Do tych wiadomości dołączam tylko zdjęcia. Treść listu jest ciekawa, ale też zawiera bardzo drastyczne opisy  nękania i mordowania niewinnych ludzi, zwłaszcza kobiet i dzieci. Dlatego nie odważyłam się go zamieszczać na stronie internetowej. Cała korespondencja którą prowadzimy z naszymi podopiecznymi z Sudanu, jest dostępna w bibliotece szkolnej. Można też zajrzeć do miesięczników misyjnych, które  zawierają dużo ciekawostek o krajach w których pracują misjonarze a także wolontariusze świeccy.

Druga bardzo ważna informacja!!!

Zapraszam do udziału w XIV Ogólnopolskim Konkursie Misyjnym – Mój szkolny kolega z Misji.
TEMAT: RADOŚĆ EWANGELII ŹRÓDŁEM MISYJNEGO ZAPAŁU.
Dzieci – zapraszam do wykonania pracy plastyczno – technicznej (technika dowolna), format A3, A4.
Dorosłych – także rodziców – zachęcam do napisania scenariusza (np. lekcyjnego, przedstawienia).
Termin dostarczania prac do końca lutego bieżącego roku.
Dla zainteresowanych podaję stronę, gdzie można odnaleźć dokładne informacje: www.adgentes.misje.pl (zakładka – konkurs)

s. Barbara Brzeska