„Bazyliszek i …”
Kiermasz palm wielkanocnych
21 marca 2018

SUKCESY TRZECIOKLASISTÓW!!!

W zeszłym tygodniu w naszej szkole zostały przeprowadzone wewnętrzne eliminacje wśród trzecich klas, mające wyłonić uczniów, którzy najlepiej radzą sobie z ortografią. Dziś dwójka reprezentantów Szkoły Podstawowej nr 6 – Maja Ładosz z III f i Hubert Bartnicki z III a wzięli udział w VI Powiatowym Konkursie Ortograficznym w Szkole Podstawowej nr 5. Miło mi zakomunikować, że nasi uczniowie wspaniale sobie poradzili z przygotowanymi zadaniami. Na 23 osoby biorące udział w konkursie w klasyfikacji końcowej Hubert wywalczył I miejscu zdobywając 69,5 pkt., a Maja zebrała 64,5 pkt. i zajęła 5 miejsce. Za I miejsce Hubert przywiózł piękny puchar, dyplom i wiele nagród. Maja także wróciła do szkoły z dyplomem i nagrodą. Serdecznie gratuluję dzieciom i ich rodzicom oraz życzę dalszych sukcesów w dziedzinie ortografii i nie tylko!!!
Mariola Polak