Szkolny BIGOS na Was czeka :-)
9 stycznia 2018
„Dzieci dzieciom”
11 stycznia 2018

Święto Trzech Króli

Jasełka, kolędowanie przy żłóbku, kolędnicy czy orszaki królewskie… wszystko przypomina nam historię Boga, który przyszedł na świat, by nas zbawić.
W Święto Trzech Króli 6 stycznia o godz. 15.00 spod naszej szkoły dzieci wyruszyły ze swoimi rodzinami i katechetami w Orszaku Kolędników ulicami Radzikowa. Kolędnicy z radosnym śpiewem nieśli do domów mieszkańców parafii pw. św. Wojciecha radość Bożego Narodzenia i zapewnienie, że Bóg przychodzi nieustannie do nas, by nam powiedzieć, że za nami tęskni…
Dziękujemy mieszkańcom, za serdeczne przyjęcie i dary. Wszystkim dzieciom i rodzinom za piękne świadectwo radości i smaczne ciasta, za poświęcony czas oraz kolorowe stroje, królewskie, anielskie, osiołki, za prawdziwe kolędnikowe gwiazdy, które nas prowadziły…
Zapraszamy do fotorelacji w galerii na stronie parafii pw. św. Wojciecha http://www.wojciech.kolobrzeg.pl/

s.Teresa Matyjaszczyk

Dodaj komentarz