Nasza szkoła uczestniczy w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa. Ideą tego programu jest wzrost poziomu aktywności czytelniczej i rozwijanie zainteresowań czytelniczych. Szkoła otrzyma w ramach NPRC fundusze na zakup nowości wydawniczych dla dzieci i młodzieży, chcemy zakupić takie pozycje, które chętnie przeczytają uczniowie biblioteki. W związku z tym organizujemy w szkole wybory, które  wskażą, jakie książki warto kupić. Zachęcam do udziału  wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły –  książki będą zakupione dla Was.

Uczestników wyborów prosimy
o składanie w bibliotece szkolnej
 propozycji zakupu książek do szkolnego księgozbioru,
 które warto przeczytać i polecić innym.

Wyniki głosowania posłużą do stworzenia listy książek, które zostaną zakupione do naszej biblioteki w ramach funduszy uzyskanych z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Masz szansę zdecydować, co będziesz czytać

i jakie książki znajdą się w Twojej/naszej szkolnej bibliotece!

Akcja wyborcza potrwa od 16-23 maja 2022 r.

Zapraszamy!!!