Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2018/2019
24 stycznia 2019
MAGICZNY DZIEŃ Babci i Dziadka
25 stycznia 2019

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

21 stycznia 2019 r. odbył się Szkolny Konkurs Pięknego Czytania. W konkursie wzięli udział przedstawiciele klas IV. Uczniowie czytali fragmenty  książki Grzegorza Kasdepke  „Bon czy ton :savoir -vivre dla dzieci” i po krótkim zapoznaniu się z nieznanym tekstem prezentowali swój talent przed komisją konkursową, która wyłoniła laureatów, oceniając poprawność językową, dykcję, intonację oraz ogólny wyraz artystyczny. Jury wyróżniło:

I miejsce Amelia Ziora 4f

II miejsce Hubert Bartnicki 4a

III miejsce Mia Dudziak 4f

Wszystkim uczniom dziękujemy, a wyróżnionym gratulujemy umiejętności pięknego czytania.

Czytelników, którzy chcieliby lepiej poznać twórczość Grzegorza Kasdepki (autora wielu nagradzanych książek dla dzieci) zapraszamy do biblioteki. Nowości jego autorstwa, które zakupiono z NPRCZ prezentujemy na specjalnie przygotowanej wystawie.

A.Jóźwicka, M.Romaniuk

 

 

Komentarze są wyłączone.