Warsztaty z Bożego ogródka
5 października 2020
„Zdrowe żywienie to mądre myślenie”
7 października 2020

Sznupa, knypek,dynks,glanz,wihajster… 😄😄😄

Klasa 7b i 7c rozpoczęła kolejny tydzień szkoły w niecodzienny sposób 😎 W nawiązaniu do zbliżającego się dnia Świętego Marcina 😇uczniowie w Rogalowym Muzeum Poznania 🥐🥐🥐poznali historię Rogala Świętomarcińskiego😋 Pamiętając o obostrzeniach dystansu społecznego, 😷😷😷w maseczkach na sznupach i brylach na oczach 😎😎😎klasy udały się szukać poznańskich koziołków 🙂🐐🐐😃 Pracując w małych grupach, wykorzystując IT uczniowie samodzielnie💪🏼🤨 rozwiązywali ❔zagadki Starego Rynku i miasta Poznania 🏫🏣🏰😄 Cel został osiągnięty 👏👏 koziołki 🐐🐐złapane, a wiedza 📖 pozostanie na długo w pamięci 😊

Edyta Kujawa
Kamila Kulińska
Monika Klepuszewska

Komentarze są wyłączone.