Rozstrzygnięcie konkursu z j. angielskiego pt .”Przedstaw wyraz obrazem „.
20 marca 2017
Jaka jest Twoja historia? Zabawy kostkami Story Cubes.
20 marca 2017

Teatralny tydzień klas V i VI

W dn. 15 marca klasy V i VI spotkały się w Regionalnym Centrum Kultury na musicalu pt.”Bogowie i Herosi.Opowieści Afrodyty”. Wyjście to zorganizowane zostało w ramach szkolnego projektu o EDUKACJI KULTURALNEJ MŁODEGO CZŁOWIEKA. Uczniowie mogli dowiedzieć się czegoś o mitach, które zostały przedstawione w bardzo ciekawy , momentami zabawny i  śpiewający sposób. Po spektaklu uczniowie mieli okazję porozmawiać z aktorami o ich pracy. Był to Teatr Forte z Wrocławia.

W dn. 17 marca klasy Va, Vd i V c mogli jeszcze raz spotkać się z kulturą i spróbować otworzyć się na odbiór  innej sztuki. Tym razem był to balet pt. „DZIADEK DO ORZECHÓW” w wykonaniu naszej kołobrzeskiej szkoły baletu SWAN. Było to coś innego, niesamowite widowisko. Mogliśmy zobaczyć piękne stroje i wspaniały talent dzieci, które cudownie tańczyły. Muszę dodać, że występowało tam kilkoro uczniów z naszej szkoły, m.in. Jaśmina Wenta, Oskar i Oliwia Jarema, Zosia Wichłacz czy Kalina Cherezińska. Wielkie brawa dla nich!!!

Magdalena Hryniewicka

Kinga Mojsiewicz

 

Dodaj komentarz