Co robić, gdy nie ma co robić?
21 grudnia 2020
Magiczne spotkanie z Karolcią
22 grudnia 2020

TOLERANCJA ZBLIŻA LUDZI

Klasy 1a i 2b zrealizowały kolejne zadania w ramach projektu „Magiczna Moc Bajek”. W grudniu zostały omówione tematy tolerancji i sprawiedliwości, które są tak ważne w dzisiejszym zróżnicowanym świecie. Miesiąc grudzień jest wyjątkowym miesiącem, w którym możemy pokazać wzajemną tolerancję, miłość oraz bliskość i wsparcie bliźnich.W trakcie realizacji grudniowych zadań, uczniowie poznali kolejnego bohatera dobranocek z dawnych lat „ Baltazara Gąbkę” oraz wspólnie piekli, dekorowali pierniki i wypieki świąteczne wraz z bliskimi, co sprawiło dużo radości.
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy życzyć Państwu jak najwięcej ciepła i serdecznych uczuć, wzajemnej bliskości, zrozumienia i miłości.
M. Kitowska, A. Jóźwicka, A. Gawrońska

Komentarze są wyłączone.