„Poszukiwacze Smaków”
26 kwietnia 2018
Najlepsi germaniści!!!
28 kwietnia 2018

Trzecioklasiści na „podium”

Pięcioro uczniów z klasy III f w składzie: Marysia Bartnik, Gabrysia Błażewicz, Lena Czyżewska, Franek Gawlik i Julian Stopka godnie reprezentowali dziś naszą placówkę na Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu „W zdrowym ciele zdrowy duch” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4. Do zabawy przystąpiło 7 zespołów z niemal wszystkich szkół podstawowych naszego miasta. Uczestnicy podróżowali przez Ocean Zdrowia docierając do kolejnych wysp, wykonując przy tym szereg zadań, za które otrzymywali dukaty. Z ogromną przyjemnością informuję, że nasi trzecioklasiści wywalczyli II miejsce prezentując szeroką wiedzę na temat zdrowia, dużą sprawność fizyczną i ogromne zaangażowanie.
Moim podopiecznym dziękuję za wspaniałą postawę, wielkie emocje i radość z osiągniętego sukcesu, a Rodzicom za pomoc przy przygotowaniu dzieci do konkursu. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

Dumna wychowawczyni

Dodaj komentarz