Pozdrowienia z Madrytu
11 maja 2018
XVII Powiatowy Ortograficzny Turniej Szkół Podstawowych
11 maja 2018

Turniej Piłkarski „ Majowe Granie” dla klas I – III ⚽️?

W dniach 7 – 9 maja odbył się Turniej Piłkarski „ Majowe Granie” dla klas I – III. Nasza Szkoła została mistrzem klas drugich i trzecich. Chłopcy na boisku zaprezentowali piękną, sportową walkę pełną emocji. W kategorii klas drugich pierwsze miejsce zajęła drużyna z klasy IIb w składzie: Szymon Baksa, Filip Arent, Juzio Zyra, Maksymilian Woźniak, Franciszek Nogaj, Wojciech Smagieł. Drugie miejsce na podium zdobyła drużyna z klasy IIa i IIc w składzie: Krystian Komajda, Michał Romaniuk, Oskar Jarema, Antoni Matela, Oskar Pryimak. Podczas turnieju klas trzecich, nasza drużyna w składzie: Antoni Węgłowski, Tomasz Szydłowski, Miłosz Wroński, Mateusz Zaremba, Wiktor Dzikiewicz, Kacper Rajkowski, Iwo Aleksandrowicz, Cezary Zieliński wywalczyła pierwsze miejsce na podium, nie tracąc w turnieju ani jednej bramki.
Podczas rozgrywek tytuł „Króla Strzelców” otrzymali Filip Arent oraz Kacper Rajkowski. Najlepszym Zawodnikiem Turnieju klas drugich został Michał Romaniuk.
Brawo Chłopcy!!!?? Gratulujemy!!!
???

Magdalena Jarnicka, Barbara Rosińska

Dodaj komentarz