List od Ministra Edukacji Narodowej
24 czerwca 2020
Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty
29 lipca 2020

Udanych wakacji 🌞

Szanowni Państwo!
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 wraz z Gronem Pedagogicznym pragną serdecznie podziękować Uczniom, Rodzicom i Opiekunom za wyrozumiałość i współpracę w ciągu ostatnich miesięcy zdalnej pracy dydaktycznej.
Wszyscy stanęliśmy przed ogromnym i niespodziewanym wyzwaniem, jakim była nauka podczas epidemii koronawirusa. Liczyliśmy na to, że świat, który nagle stanął do góry nogami, szybko wróci na miejsce i będziemy mogli uczyć w tradycyjny sposób, ale tak się nie stało. Dlatego też pragniemy podziękować Państwu i Dzieciom za cierpliwość, wytrwałość i zaangażowanie podczas zdalnego nauczania oraz zrozumienie dla tej nietypowej sytuacji. My staraliśmy się wykorzystać nowe metody nauczania i sposoby przekazywania wiedzy, a Państwo stanęli przed wyzwaniem pomocy dzieciom w opanowaniu materiału i wywiązywaniu się z prac domowych oraz bieżących zadań. Wszyscy uczyliśmy się odnaleźć w nowej szkolnej rzeczywistości i staraliśmy się pracować jak najlepiej, choć niejednokrotnie było naprawdę trudno.
Jesteśmy dobrej myśli. W związku z tym szczerze wierzymy, że nowy rok szkolny rozpocznie się w tradycyjny sposób i będziemy mogli się znowu spotkać w swoim gronie i w swoich salach, a Dzieci nareszcie spotkają się z Wychowawcami.
Życzymy Państwu i Dzieciom samych radosnych wakacyjnych chwil, w których zapomnimy o tym, co nas ogranicza i będziemy cieszyć się chwilą. Niech ten letni czas będzie dla nas wszystkich realizacją marzeń i konstruktywnym odkrywaniem świata.
Do zobaczenia we wrześniu!

Komentarze są wyłączone.