CHEMICZNE RACHUNKI ⁉️?
6 grudnia 2018
„Tradycyjna skarpeta Bożonarodzeniowa”- rozstrzygnięcie konkursu.
6 grudnia 2018

W poszukiwaniu magii świąt

Z okazji zbliżających się Mikołajek klasa III C wybrała się do Pomeranii na warsztaty ze Świętym Mikołajem. Każde dziecko tego dnia mogło usiąść na kolanach Mikołaja i zdradzić mu swoje najskrytsze marzenia. Uczniowie pisali i wysyłali listy do Mikołaja oraz sporządzali listę swoich złych uczynków, którą następnie niszczyli w specjalnej maszynie. Dzieci uczestniczyły także w warsztatach plastycznych i wykonały przepiękne bombki i figurki, które zabrały ze sobą do domu, aby ich najbliżsi mogli razem z nimi poczuć atmosferę i magię zbliżających się świąt. Nie obyło się oczywiście bez zabawy na hali i słodkiego poczęstunku.
Wychowawca

Komentarze są wyłączone.