VIII b i Tłuste Świnie
14 lutego 2019
4f na lodowisku
18 lutego 2019

WALENTYNKI W KRAINIE ŚPIOCHÓW

W walentynkowy dzień, klasa 2a i 2b wybrały się na wycieczkę szkolną do Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie na spektakl pt. ,,Kraina Śpiochów”.  Bohater bajki Król Śpioch, którego poddani wzorem jego wysokości sypiają długo i smacznie. Wiadomo bowiem, że sen to zdrowie i uroda. Kiedy okazuje się, że nie wszyscy mogą bez obaw wypoczywać, władca wyrusza na ekspedycję, której celem jest ratowanie spokojnego snu. Jego przygody i spotkania podczas wyprawy są zabawne i pouczające, ale przede wszystkim niezwykłe. Uczniowie mieli możliwość poznać aktorów, jak również zwiedzić teatr od zaplecza, dowiedzieć się czym zajmuje się, aktor, reżyser, scenarzysta oraz operator.

Beata Kryszczak, Anna Gawrońska, Karolina Kołosowska

Komentarze są wyłączone.