Magiczna Moc Bajek
9 grudnia 2020
Teleturniej „Milionerzy”
10 grudnia 2020

„Walka z pandemią COVID-19 i jej konsekwencjami w Euroregionie Pomerania” w ramach „Funduszu Małych Projektów Komunikacja-Integracja-Współpraca“

Nowe działania w SP 6

Logo Interreg nie jest w naszej szkole nowością, ponieważ codziennością Euroregionu Pomerania jest realizacja projektów służących poprawie współpracy transgranicznej. Obecna sytuacja utrudnia spotkania bezpośrednie, stawia nowe wyzwania. Odbył się specjalny nabór Funduszu Małych Projektów, z którego pozyskaliśmy dofinansowanie w wysokości 30.000 euro i jako szkoła możemy przeznaczyć je na urządzenia i oprogramowanie do komunikacji on-line i zdalnej nauki oraz zrealizować cel, jakim są modelowe działania w zakresie zdalnej edukacji. Dokonamy tego we współpracy ze szkołą Zentrale Grundschule Friedrich A. Nobert znajdującą się w mieście partnerskim Barth.

Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia- Pomorze Przednie/Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania)”

Komentarze są wyłączone.