„Magiczne podróże po literaturze”-konkurs czytelniczy
4 kwietnia 2019
„W zdrowym ciele zdrowy duch”
4 kwietnia 2019

Warsztaty o przyjaźni i koleżeństwie

Uczniowie klasy IIIa uczestniczyli w zajęciach warsztatowych prowadzonych przez Panią pedagog, których głównym tematem była przyjaźń i koleżeństwo.

Wszyscy mogliśmy poprosić „złotą rybkę” o spełnienie jednego życzenia. Wielu z nas zapragnęło mieć szczęście, wielu przyjaciół, zdrowie. Podczas zajęć wskazaliśmy cechy charakteru prawdziwego przyjaciela oraz dobrego kolegi. Wypowiadaliśmy miłe, przyjemne słowa, które chcielibyśmy słyszeć na co dzień od swojego kolegi oraz przyjaciela.  Każdy z nas miał możliwość stworzyć swój „przepis na przyjaciela”.

Wszyscy zgodzili się z twierdzeniem: „Aby być dobrym przyjacielem, musisz być dobrym kolegą”

Nasze zajęcia upłynęły nam w miłej i przyjaznej atmosferze.

Renata Adamiak, Magdalena Jarnicka

Komentarze są wyłączone.