PIŁSUDSKI I … PLASTYCY Z SP6!
30 listopada 2015
WYDARZENIA MISYJNE W NASZEJ SZKOLE!
3 grudnia 2015

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W 0B :)

Dnia 25.11.2015r. w naszej szkole  odbył się wspaniały dzień. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim małym lub dużym przyjacielem. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe brązowe, zielone itd. A każdy był piękny i wyjątkowy. Uroczysty dzień rozpoczął się od układania przyniesionych pluszaków. Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wysłuchały opowiadania pt. „Stary zielony miś”, odpowiadały na zagadki, brały udział w zabawach ruchowych i  plastycznych. Ten dzień w zerówce pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

Spotkanie przygotowały bibliotekarka A.Jóźwicka oraz wychowawczyni M.Jałoszyńska.

Dodaj komentarz