WYNIKI POWIATOWEGO KONKURSU „RODZINNA PALMA WIELKANOCNA”
24 marca 2018
TRZECIOKLASIŚCI I DOŚWIADCZENIA Z JAJKIEM
25 marca 2018

Wielkanocny Kiermasz

W piątek 23.03.2018 odbył się w naszej szkole Wielkanocny Kiermasz pod nazwą „Jajeczko z rzeżuszką”.
Wszyscy włożyli wiele serca i pracy w jego przygotowanie, zapewniając miłą świąteczną atmosferę, która wszystkim się udzieliła. Na kiermaszu można było zaopatrzyć się w świąteczne upominki, dekoracje wykonane przez dzieci, rodziców, babcie i przyjaciół naszej szkoły oraz spróbować pysznych wypieków.
Pomysły wykonania kartek świątecznych, stroików, wdzięcznie wyglądających zajączków, kurczaczków i przeróżnych ozdób wielkanocnych przeszły nasze oczekiwania.
Zebraliśmy 2089 zł, a cały dochód zostanie przeznaczony na zakup lektur do naszej biblioteki szkolnej.
W imieniu Społeczności Szkolnej, pragniemy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w przygotowanie ozdób, słodkości oraz pracę podczas świątecznego kiermaszu. Dzięki Waszej wspaniałej pracy kiermasz przygotowany był perfekcyjnie.
Podziękowania kierujemy również do osób kupujących, którzy swoją hojnością wsparli nasze przedsięwzięcie. Po raz kolejny jesteśmy pod wrażeniem Waszej aktywności podczas zakupów, a także szczodrości i życzliwości dla nas i tego co wspólnie robimy jako społeczność szkolna.
Składamy najserdeczniejsze podziękowania wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do zorganizowania i przeprowadzenia kiermaszu.
Społeczność Szkolna SP 6