Pierwsza pomoc przedmedyczna
19 października 2020
DOŚWIADCZENIA CHEMICZNE – najciekawsza forma zajęć na lekcji 🧪🧪🧪😊😊😊
20 października 2020

Wizyta lekarska inaczej niż zwykle

Dnia 15.10.2020r. do klasy VII b zawitał tata jednego z uczniów, ortopeda – Pan Edward Buczek. Tematem spotkania były wady   i zniekształcenia naszego szkieletu. Klasa słuchała  z zaciekawieniem ciekawostek o budowie szkieletu człowieka, działaniu ludzkiego organizmu. Pan doktor opowiadał nam również, jak ważne jest noszone przez nas obuwie, postawa przy odrabianiu lekcji czy korzystaniu z telefonu. Po pogadance uczniowie, wspólnie z Panem Edwardem, zrobili sobie  zdjęcie. Klasie bardzo podobała lekcja  w tym stylu i chcieliby więcej zajęć tego typu. Podsumowując, świetna inicjatywa  i super wykonanie przez Doktora Edwarda Buczka. Dziękujemy!

Antek Bogdański

Komentarze są wyłączone.