Majówka u św. Wojtka
9 maja 2019
KOLOROWY TYDZIEŃ ZDROWO WITAMINOWY
13 maja 2019

Wizyta w labiryntach i Skansenie Chleba

Ostatni dzień wizyty naszych gości był również bardzo intensywny.
Wycieczkę rozpoczęliśmy od wieży widokowej i labiryntów w Ogrodach Hortulus Spectabiilis, w których uczniowie musieli wykazać się sprytem i orientacją, aby pokonać zawiłe ścieżki i odnaleźć wyjście z labiryntu. Nasi goście mieli także możliwość zobaczenia wielu gatunków roślin, które nie występują w ich kraju.
Następnie udaliśmy się do Skansenu Chleba w Ustroniu Morskim, w którym uczniowie uczestniczyli w warsztatach z wypieku pieczywa, również zobaczyli narzędzia używane w dawnych czasach podczas pracy na polu.
Dzisiejszy dzień zakończyliśmy uroczystą kolacją pożegnalną, która odbyła się w naszej szkole.
Agnieszka Socha, Mariola Stańczak

Komentarze są wyłączone.