AKCJA ZBIERANIA NAKRĘTEK ZAKOŃCZONA!!!
28 maja 2018
Dzień Mamy i Taty w wykonaniu III f
30 maja 2018

WSPOMNIENIA Z PRZEBOJOWEJ MAJÓWKI U KORCZAKA

W piątek 25 maja na terenie naszej placówki odbyła się „Przebojowa Majówka  u Korczaka”. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej – uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników obsługi, udało się przygotować wiele ciekawych propozycji na wspólną zabawę. Na przybyłych czekało mnóstwo atrakcji i niespodzianek: „Talent Show”, dla wszystkich którzy chcieli pochwalić się swoimi umiejętnościami lub zdolnościami wokalnymi, pokazy tańców standardowych w wykonaniu naszych uczniów i ich tanecznych partnerów ze szkoły tańca „Amber”, występ szkolnych chirliderek i naszych dzielnych przedszkolaków. Oprócz atrakcji artystycznych nie zabrakło stoiska z pysznymi ciastami i deserami, które przygotowane zostały przez naszych wspaniałych Rodziców. Ci, których „dopadł” większy głód lub woleli zjeść coś bardziej konkretnego, mogli skorzystać z bufetu, gdzie serwowane były pyszne pierogi lub posilić się pysznościami z grilla. Najmłodsi goście chętnie kupowali watę cukrową, popcorn oraz losy na loterii fantowej, a także bawili się na placach zabaw, dmuchańcach i kulach wodnych. Dodatkową atrakcją były odwiedziny służb mundurowych i możliwość obejrzenia wozu strażackiego. Nie zabrakło również akcentów sportowych – rozegrane zostały mecze piłki siatkowej, w wykonaniu naszych uczniów. Tego popołudnia atrakcji było co niemiara, a pogoda była wprost wymarzona na piknik pod chmurką.

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas i w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji tego festynu: Rodzicom naszych uczniów, na których zawsze możemy liczyć, naszym zaangażowanym uczniom i nauczycielom, licznie przybyłym gościom oraz wszystkim przyjaciołom naszej „szóstki”.

Uśmiechy, radość na twarzach dzieci, a nasza w sercach, to bez wątpienia ów cel, który po raz kolejny udało nam się zrealizować. Podczas festynu zebraliśmy kwotę 5127,45 zł., która  w całości zostanie przeznaczona na radiowęzeł szkolny.

                                                           Z podziękowaniami, Organizatorzy

Dodaj komentarz