ŚWIATOWY DZIEŃ ORIGAMII !
9 listopada 2015
POMOC DLA DOMINIKA!!!
13 listopada 2015

WYCIECZKA DO KOMISARIATU POLICJI …

28 października 2015r. uczniowie klasy II d i III e wybrali  się na wycieczkę  na Komisariat Policji. Na miejscu spotkaliśmy się z panem policjantem, który oprowadził nas po budynku Komisariatu i opowiedział o pracy w policji. Wycieczka była wypełniona atrakcjami, uczniowie mogli zobaczyć wiele sprzętów pomocnych policji w codziennej pracy, a także usłyszeć sygnał z policyjnego radiowozu, Dzieci zapoznały się z ciężką i niezbędną dla bezpieczeństwa wszystkich pracą policjantów. Oglądały i przymierzały różne atrybuty policyjnego stroju. Z dużym zaciekawieniem zwiedzały pomieszczenia Komisariatu udostępniane przez dyżurnych policjantów. Wiele emocji wzbudziło także pobieranie odcisków palców każdego z uczniów. Dzieci wnikliwie analizowały swoje linie papilarne.

A.Ostrowska, M.Aleksandrowicz

Dodaj komentarz