BUDUJEMY STUDNIĘ, ŹRODŁO WODY I POKOJU W BENINIE!
29 października 2014
IGRZYSKA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH W SP6!
5 listopada 2014

WYCIECZKA DO LASU :)

Uczniowie z klasy IIc i IId wraz ze swoimi paniami wybrali się na wycieczkę do lasu. Pod opieką pana leśnika dzieci przeżyły wspaniałą lekcję przyrody na świeżym powietrzu. Uczniowie utrwalili sobie informacje i wiadomości o lesie. Podczas spaceru rozpoznawały drzewa liściaste i iglaste. Za pomocą kompasów wyznaczały kierunek trasy, utrwalały nazwy i gatunki zwierząt mieszkających w lesie. Dzieci doskonale zapamiętały zasady zachowania się w lesie. Po interesującym spacerze, małych miłośników przyrody, czekała niespodzianka – ognisko i pieczone kiełbaski. Gdy brzuszki dzieci były już pełne, była jeszcze chwila na relaks i zabawę na placu zabaw.

Katarzyna Michalska

Dodaj komentarz