Zbuduj linię …
8 października 2019
Zwierzaki z liści
10 października 2019

Wycieczka klasy Id do restauracji

Klasa I”d” dzięki uprzejmości Państwa Pasternaków – rodziców Grzesia i Wojtka, odwiedziła dziś restaurację”RYBA Z IKRĄ”.
Zaraz po dotarciu na miejsce dzieci mogły pobawić się na świetnie wyposażonej sali zabaw. Skakały więc na trampolinie, zjeżdżały ze ślizgawki wprost do basenu z kulkami, jeździły przeróżnymi pojazdami.
Po wspaniałej zabawie uczniowie zostali zaproszeni do kuchni. Tam dowiedzieli się na czym polega praca managera restauracji i kucharza. Poznali także recepturę przygotowania pizzy i obserwowali jak taka pizza powstaje, a zaraz po wyjęciu z pieca próbowali jak smakuje. Wszystkim pizza bardzo smakowała.
Po krótkim odpoczynku dzieci przeszły na kręgielnię. A tam miały okazję spróbować swoich sił i umiejętności w bowlingu. Okazało się, że koordynacja ruchowej jest bardzo przydatna w tego typu grach.
Wycieczka była bardzo udana, uczniowie wiele się dowiedzieli i wspaniałe się bawili.

Monika Podpryga, Magdalena Budziszewska

Komentarze są wyłączone.