Zawody naszych bliskich!
6 lutego 2017
„EMOCJE”- zajęcia warsztatowe
10 lutego 2017

Wycieczka klasy Vc i Va ;-)

 

W piątek wychowawcy  klas Vc  P. Magdalena Hryniewicka i Va  P. Kinga Mojsiewicz, zabrały swoich podopiecznych na lekcję muzealną „W ŚWIECIE DZIADKA DO ORZECHÓW „. Uczniowie mogli podziwiać kolekcję P. Jana, który zbierał „dziadki do orzechów ” od 30 lat. Ujmująca kolekcja liczy 400 sztuk dziadków z różnych krajów: gł.z Polski, Austrii, Węgier, Niemiec oraz Ameryki Północnej. Ponadto P. Piotr pokazał dzieciom różne sprzęty kuchenne z XIX i XX wieku, sztućce ? i opowiedział o ich zastosowaniu. Lekcja zakończyła się smakowicie, ponieważ uczniowie mogli rozłupywać orzechy na różne sposoby, a potem skosztować je. Po lekcji muzealnej klasy  Vc  i Va wybrały się na lodowisko i tam się działo… 😀 Robiliśmy węże, bawiliśmy się w berka na lodzie, robiliśmy wyścigi. Było mnóstwo zabawy i śmiechu. Myślę, że to był super relax na zakończenie I semestru

Magdalena Hryniewicka, Kinga Mojsiewicz

Dodaj komentarz