Rozważne i bezpieczne korzystanie z Internetu i mediów
22 października 2020
Nauczanie zdalne od 26.10.2020r.
23 października 2020

Wyniki konkursu plastycznego

Konkurs „Mój ulubiony bohater Fajniaków” przeznaczony był dla dzieci z oddziałów przedszkolnych w naszej szkole. Zadaniem najmłodszych uczniów było wykonanie pracy plastycznej po wysłuchaniu fragmentów przygód Fajniaków z książki Marcina Przewoźniaka pt.„Gang Fajniaków i miasto marzeń”. Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody oraz dyplomy.

Laureatami konkursu zostali: 

Kinga Kulczyńska Grupa 0b

Adam Wolski grupa 0a

Jagna Kaszak grupa 0c

Zofia Jakimiec grupa Pszczółki

Wyróżnienia otrzymali: 

Zuzanna Cieplińska grupa Pszczółki

Anastazja Ziomek 0a

Szymon Stępień 0b

                                                                     A.Jóźwicka

Komentarze są wyłączone.