„ZDROWA WIOSNA JEST RADOSNA”
22 marca 2019
Projekt Erasmus +
23 marca 2019

Wyniki Konkursu Plastycznego „Pocztówka z Kołobrzegu”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny dla uczniów klas I – III pt.: „Pocztówka    z Kołobrzegu” został rozstrzygnięty. Do organizatorów wpłynęło wiele pięknych  i oryginalnych prac. Jury miało ciężkie zadanie, aby wybrać te najciekawsze.

Oto lista wyróżnionych uczniów:

Piotr Tessikowski I b

Filip Świercz I b

Hanna Wódz I b

Patryk Widomski I b

Julia Janczewska I b

Joanna Serement I b

Aleksander Błaszczuk II a

Filip Adamczyk II a

Aleksander Kaszak II a

Magdalena Stępień II a

Jagoda Mielczarek II c

Tymoteusz Myśliborski II d

Piotr Jachimowski II d

Oliwia Jarema III a

Grzegorz Matusiak III b

Zuzanna Łyczek III c

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, już dziś zachęcamy do uczestnictwa w następnych. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Nagrody zostaną wręczone na najbliższym apelu porządkowym.

                                                       Elżbieta Kurz, Mariola Polak

Komentarze są wyłączone.