Wizyta stomatologa w IV B
7 marca 2017
KONKURS „MÓJ BEZPIECZNY ŚWIAT!”
7 marca 2017

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Najpiękniejsza Maska Karnawałowa 2017”

Konkurs plastyczny „Najpiękniejsza Maska Karnawałowa” adresowany był do wychowanków przedszkoli miejskich oraz do uczniów klas szkół podstawowych w Kołobrzegu. Jego celem było: rozwijanie kreatywności, wrażliwości artystycznej, wyobraźni oraz uzdolnień uczniów, możliwość poznania i wzbogacenia wiedzy o tradycjach karnawałowych, a także wzbogacenie i rozwijanie różnorodnych form i technik plastycznych.
Konkurs cieszył się bardzo dużą popularnością wśród naszych uczniów, którzy wykonali przepiękne maski. Wyobraźnia i pomysłowość nie znały granic. Komisja w składzie: p. Dorota Hybel-Manturewicz, p. Małgorzata Kowalczyk, p. Ewa Hałasa miała bardzo trudne zadanie, by wybrać dziesięć prac do etapu międzyszkolnego.
Uczniowie zakwalifikowani do etapu międzyszkolnego:
Magdalena Stępień OA,
Karolina Książek IIF,
Weronika Cynowska IIIA,
Jaśmina Wenta IVA,
Wiktoria Wiewióra IVD,
Mateusz Romaniuk IVE,
Dominika Bodnar VC,
Aleksandra Poradowska VC,
Bianka Daciów VIA

Dnia 28 lutego 2017r. konkurs został rozstrzygnięty i komisja ze Szkoły Podstawowej nr 5 wyłoniła laureatów w trzech kategoriach wiekowych, jednocześnie przyznając wyróżnienia I i II stopnia. Przy ocenie prac brana była pod uwagę zgodność wykonanych prac z regulaminem konkursu, pomysłowość, oryginalność, różnorodność zastosowanych technik wykonania i zdobienia.
Wszystkim laureatom, wyróżnionym, a także uczestnikom konkursu dziękujemy i serdecznie gratulujemy. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone na najbliższym apelu szkolnym.

Kategoria: Szkoły Podstawowe – kategoria klasy IV – VI
I miejsce: MATEUSZ ROMANIUK kl. IVE
III miejsce: JAŚMINA WENTA kl. IVA

Wyróżnienia i stopnia w kategorii klas IV -VI
WIKTORIA WIEWIÓRA kl. IVD
ALEKSANDRA PORADOWSKA kl. VC
JULIA DECZYŃSKA kl. VC

Wyróżnienia ii stopnia w kategorii klas IV – VI
BLANKA DACIÓW kl. VIA

Wyróżnienia I stopnia w kategorii klasy I – III
KAROLINA KSIĄŻEK kl. IIF
WERONIKA CYNOWSKA kl. IIIA

Dodaj komentarz