WYNIKI KONKURSU „NAJLEPSZY ANGLISTA SP6”!
27 marca 2015
ZNIKNIĘCI…
30 marca 2015

WYNIKI REGIONALNEGO KONKURSU PIOSENKI ANGIELSKIEJ „I CAN SING”!

Dnia 27 marca 2015r. kilkoro uczniów z naszej szkoły pod opieką nauczycielki języka angielskiego P. Magdaleny Hryniewickiej wzięło udział w regionalnym konkursie piosenki angielskiej  „I CAN SING”. Konkurs zorganizowany był przez Szkołę Podstawową nr 3 w Kołobrzegu. Najpierw występowali uczniowie z klas I – III w kategorii  SOLIŚCI, a później ZESPOŁY. Następnie o zwycięstwo walczyli uczniowie klas IV – VI w tych samych kategoriach – SOLIŚCI, później ZESPOŁY. W kategorii I – III SOLIŚCI nasza uczennica z kl.IIa Jaśmina Wenta pokonała wszystkich i zdobyła I miejsce. Natomiast Martyna Frączak z kl. II d zdobyła III miejsce. W kategorii IV – VI udało nam się zdobyć wyróżnienie jako zespół, który reprezentowały Lukrecja Mikszta i Magdalena Łysiak z kl. IVa. Dziewczynkom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!!

Magdalena  Hryniewicka

Dodaj komentarz