SZANOWNI RODZICE!
18 maja 2015
WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „LIST DO PATRONA MOJEJ SZKOŁY”!
25 maja 2015

WYRÓŻNIENI W KONKURSIE LITERACKIM I PLASTYCZNYM ;)

Dnia 12 maja 2015r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej zostały wręczone nagrody dla uczniów wyróżnionych w konkursie literackim dla klas IV – VI i plastycznym I – III pt. „Krasnoludki są na świecie”. Wyróżnienie w konkursie literackim otrzymali:

Jakub Stachniak VI c
Kinga Wesołek IV b
Oliwia Skubała VI c
Marcin Brzóska VI b

w konkursie plastycznym:

Maciej Matusiak II e
Aleksandra Poradowska III c
Wiktoria Trojanowska II b
Julia Wódz II b.

Nagrody zostały wręczone podczas spotkania autorskiego z Wiesławem Drabikiem autorem książek dla dzieci. Podczas spotkania dzieci w skupieniu słuchały o tym jak powstaje książka, począwszy od pomysłu a skończywszy na jej wydruku. Najwięcej entuzjazmu wzbudziły zabawne fragmenty bajek czytanych przez samego autora, który zachęcał najmłodszych słuchaczy do odgadywania rymów. W trakcie spotkania uczniowie bardzo chętnie odpowiadali na zadawane przez autora zagadki, za które otrzymywali nagrody w postaci naklejek i zakładek.
Było wesoło i zapewne od teraz książki Wiesława Drabika będą dzieciom jeszcze bliższe.

Agnieszka Jóźwicka

Dodaj komentarz