TU OLIMP!
13 czerwca 2017
„Prawa dziecka oczami najmłodszych”- wyniki konkursu
13 czerwca 2017

XVI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

W dniach 3 – 10 czerwca 2017 r. odbył się  XVI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom (XVI OTCD), pod hasłem „CZYTANIE ZBLIŻA”.
Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom to największe doroczne święto w ramach, trwającej nieprzerwanie od 2001 roku, kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Celem akcji jest promowanie czytelnictwa wśród dzieci poprzez różnorodne działania w bibliotekach, szkołach i innych placówkach w całym kraju. Nasza szkoła kolejny raz włączyła się w Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom.

Świętowaliśmy razem z całą Polską, klasy III D, III E wysłuchały opowiadań czytanych przez Panią Agatę Ziętek-logopedę, a najmłodsi bajek czytanych przez Agnieszkę Jóźwicką –bibliotekarza.

Dziękujemy wszystkim biorącym udział w naszej szkolnej akcji.

Dodaj komentarz