KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA!
18 grudnia 2014
JESIENNY KONCERT PIOSENKI I POEZJI W KLASIE ID :)
19 grudnia 2014

Z WIZYTĄ W „PIERNIKOWIE” …

12 grudnia 2014r. uczniowie klasy Ic odwiedzili Gospodarstwo Agroturystyczne „Nadmorskie Zacisze” w Mielnie. Powodem tych odwiedzin były – pierniki.

Podczas 3 – godzinnych warsztatów dzieci aktywnie uczestniczyły w procesie powstawania tych pachnących ciasteczek. Z gotowego ciasta każde dziecko przy użyciu różnych foremek formowało pierniki. Upieczone ciasteczka czekało jeszcze lukrowanie – świetnie posłużył do tego biały i kolorowy lukier.  Pomysły na ozdobienie pierników były bardzo różne i oczywiście piękne.

Zapakowane i przywiezione przez dzieci smakowite i pachnące świętami Bożego Narodzenia pierniki będą doskonałym, własnoręcznie zrobionym prezentem dla najbliższych.

Wychowawca klasy
Anna Ciarka

Dodaj komentarz