Uśmiech
ZWYKŁA LEKCJA, A POMYSŁY NIEZWYKŁE :)
24 marca 2015
ŻYWA LEKCJA HISTORII DLA NAJMŁODSZYCH :)
27 marca 2015

ZAJĄCZKI, PISANKI, KOLOROWE STROIKI – CZYLI ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ…

W poniedziałkowe popołudnie uczniowie klasy II d wraz z wychowawcą, zaprosili swoich rodziców na zajęcia otwarte, których celem było wspólne przygotowywanie ozdób na ŚWIĄTECZNY KIERMASZ WIELKANOCNY w naszej szkole.
Podczas zajęć dzieci i rodzice wykazali się ogromną pomysłowością i potencjałem twórczym. Powstały piękne, ozdoby, kolorowe jajka wykonane z cekinów i wstążek, piękne zajączki, baranki i oczywiście stroiki nawiązujące do klimatu zbliżających się Świąt. Dla wszystkich chętnych przygotowujących ozdoby należą się brawa za kreatywność.
Ogromne podziękowania składam wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowywanie dekoracji i ozdób świątecznych.

Wychowawca kl. II d – Katarzyna Michalska

Dodaj komentarz