Uwaga konkurs!!
6 listopada 2018
,,100 lat dla Niepodległej
9 listopada 2018

Zajęcia kulinarne w klasie IC „Ciasteczka, które piekła nasza babcia”

W ramach realizacji międzynarodowego projektu „Piękna nasza Polska cała” klasa Ic wykonała kolejne zadanie. Wraz z mamami z naszej klasy uczestniczyliśmy w warsztatach kulinarnych „Ciasteczka, które piekła nasza babcia”.

Z ogromną pomocą mam z naszej klasy wykonaliśmy i upiekliśmy przepyszne ciasteczka i rogaliki.

Podczas warsztatów panowała ciepła, rodzinna atmosfera. Dzieci z radością i wielkim zaangażowaniem pracowały przy ciasteczkach.  Przypomnieliśmy też sobie jak ważne jest wspólne gotowanie w naszych domach rodzinnych i jak  miły to może być czas, gdy w domu unosi się zapach domowego ciasta,  kiedy wyłączymy telewizor, komputer, odłożymy telefon i usiądziemy z bliskimi do stołu. Stwierdziliśmy, że bardzo spaja to rodzinę i buduje dobre relacje.

Na zakończenie wszyscy z ogromnym apetytem degustowali przygotowane smakołyki, które były smaczniejsze niż zwykle, bo sporządzone własnoręcznie.

Bardzo dziękujemy mamom, które zaangażowały się w nasze zajęcia kulinarne.

Elżbieta Kociela

 

Komentarze są wyłączone.