Szkolna Gazeta BIGOS ??
24 września 2019
Ogólnopolski Projekt Edukacyjny
25 września 2019

Zdrowe dzieci w zdrowych gminach

W dniu dzisiejszym 24 września w ramach projektu Zdrowe Dzieci w Zdrowych Gminach, nasi uczniowie brali udział w spotkaniu integracyjnym o charakterze sportowo – rekreacyjnym. Gry i zabawy ruchowe odbyły się w kompleksie sportowym „ Dreiklang” w miejscowości Schwedt nad Odrą. Dzieci uczestniczyły w licznych konkurencjach na świeżym powietrzu miedzy innymi: w skoku w dal, w rzucie piłką do celu, w biegu slalomem, w krótkim układzie choreograficznym, w zabawie na dmuchanym zamku.

Dla wszystkich uczestników przygotowane były zdrowe i kolorowe przekąski ?????????????????????oraz ciepły obiad.

Zakończeniem całej imprezy było rozdanie pamiątkowych medali.???

Opiekunowie projektu???

Komentarze są wyłączone.