Sznupa, knypek,dynks,glanz,wihajster… 😄😄😄
6 października 2020
Październik – miesiąc dobroci dla zwierząt
7 października 2020

„Zdrowe żywienie to mądre myślenie”

W piątek 02 października gościliśmy w klasie I D Panią Dietetyk Annę Kowal, która przeprowadziła zajęcia na temat zdrowego stylu życia i odżywiania.    

Poprzez ciekawą prezentację dzieci dowiedziały się jaki wpływ  na samopoczucie,  zachowanie  i zdrowie ma dieta.  Uczniowie  otrzymali wiele cennych wskazówek dotyczących zasad zdrowego odżywiania m.in. o konieczności spożywania pięciu pełnowartościwych posiłków dziennie, piciu dużej ilości wody oraz ograniczeniu słodyczy, które najlepiej zastąpić zdrowymi przekąskami np. owocami.   Dzieci wykazały duże zainteresowanie tematem i aktywnie włączali się w dyskusję.

Katarzyna Michalska      

         

Komentarze są wyłączone.