IVb z wizytą w KAMERZE
Poczta Walentynkowa!!!
6 lutego 2018

Bal Karnawałowy

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im dużo przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 2 lutego 2018 roku. Na pięknie udekorowanej kolorowymi balonami i serpentynami sali gimnastycznej pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy, Batmany, … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Bal poprowadzili animatorzy, którzy od pierwszych taktów skocznej muzyki zagrzewali dzieci z klas 0 – III oraz ich opiekunów do wspólnej zabawy i korowodów tanecznych. Atmosfera podczas zabawy była fantastyczna, dzieci odśpiewały tegoroczne muzyczne hity. Na parkiecie podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy wesoło się bawili, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. W przerwach uczniowie rozchodzili się do swoich klas, gdzie mogli chwilę odpocząć, ochłonąć  i zjeść słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym uczniom, a to było głównym celem tego balu. Kolejna zabawa karnawałowa już za rok!!

Wychowawcy klas 0 – III