– Aktualności naszego przedszkola

Dyplom odebrany

Już grudzień

Nadszedł grudzień, a wraz z nim radosne oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia. Od dzisiaj każda Pszczoła codziennie będzie ozdabiała na przedszkolnym kalendarzu adwentowym kolejne dni grudnia.

Andrzejki u Pszczółek

„Andrzeju, Andrzeju… wróżb nadszedł czas. Pokaż nam łaskawie, co w przyszłości czeka nas”. Andrzejki to stary ludowy zwyczaj, czas czarów, wróżenia i przepowiadania, co przed nami. Nasze przedszkolaki również chciały zajrzeć w przyszłość i dowiedzieć się, co je czeka. W dniu wczorajszym było czarowanie, zabawy przy muzyce, zabawy z chustą animacyjną, przepowiednie oraz lanie wosku.  Za pyszny poczęstunek dziękujemy mamie Mikołaja

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W piątek 27 listopada Pszczółki świętowały 118 urodziny pluszowego misia. Już od rana czekała niespodzianka w postaci małego misia. W ciągu dnia Pszczółki poznały historię powstania tej najpopularniejszej zabawki, sięgającą czasów prezydenta Roosevelta. Dzieci również stworzyły własne misiowe babeczki, uczestniczyły w grach, matematycznych zabawach i oczywiście tańcach.

Najlepszego dla wszystkich pluszowych misiów, tak ważnych w życiu każdego dziecka.

Zadzwoń do nas +48 94 35-231-21
Odwiedź nas ul. Poznańska 9, Kołobrzeg