Uczniowie klasy 3a udali się na wycieczkę edukacyjną do Urzędu Gminy w Kołobrzegu, której celem było poznanie specyfiki pracy w urzędzie.

Nasi uczniowie zostali powitani osobiście przez Wójta Gminy Kołobrzeg Pana Jerzego Wolskiego i zaproszeni do jego gabinetu na krótką rozmowę. Włodarz naszej gminy przedstawił krótko historię gminy, opowiedział nam o swojej pracy, o działalności urzędu oraz o instytucjach z jakimi współpracuje. Ciepło i życzliwie odpowiedział na pytania przygotowane przez uczniów.

Kolejno Pan Wójt, oprowadził uczniów po obiekcie, przybliżając im pracę urzędników i funkcjonowanie urzędu.

Dzieci zostały przyjęte przez pracowników instytucji niezwykle ciepło i życzliwie.

Za serdeczne przyjęcie, zbudowanie poczucia lokalnej tożsamości obywatelskiej, możliwość poznania pracy urzędu oraz poświęcony czas serdecznie dziękujemy 😊.

Magdalena Jarnicka