W tym roku, po raz kolejny nasza biblioteka uroczy艣cie obchodzi艂a 艢wiatowy Dzie艅 Pluszowego Misia, kt贸ry przypada 25 listopada. Z tej okazji w wypo偶yczalni – “Misiolandii” zago艣ci艂y misie, by艂a gazetka informuj膮ca o聽 historii misia, przygotowano wystawk臋 ksi膮偶ek o misiach – “Misiow膮 biblioteczk臋”. Grupa Pszcz贸艂ek, 0c i klasy 1a,1b z okazji 艣wi臋ta misia wzi臋艂y udzia艂 w zaj臋ciach czytelniczych i wys艂ucha艂y opowiadania聽 鈥瀂艂otow艂osa i trzy misie鈥 w wersji Teatrzyku Kamishibai. Przedszkolaki z艂o偶y艂y swoim misiom przysi臋g臋, 偶e b臋d膮 je szanowa膰 i kocha膰 otrzymuj膮c na pami膮tk臋 tego wydarzenia zak艂adk臋 do ksi膮偶ek. Misiowy prezent dla najm艂odszych wykonali starsi uczniowie. Powsta艂 r贸wnie偶 olbrzymi rysunek misia, kt贸ry podczas przerw tworzyli tego dnia czytelnicy biblioteki. Zainteresowanie uczni贸w 艣wiadczy o tym, 偶e mimo wielu nowoczesnych zabawek mi艣 jest ulubion膮 maskotk膮 dzieci, 偶e moda na misie nie przemija.

艢wi臋to Misia up艂yn臋艂o w atmosferze rado艣ci i zabawy.

聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 鈥濩zy to jutro, czy to dzi艣, wszystkim jest potrzebny mi艣!鈥

聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽Helena Bechlerowa