Wiedzą o tym doskonale uczniowie klasy Ic i Id. Dzieci znają już wiele zasad zdrowego odżywiania. Na dzisiejszych warsztatach przypomnieliśmy sobie, że nadmiar cukru jest szkodliwy i można go zastąpić produktami, które są nie tylko zdrowe, ale również smaczne np. owoce, zdrowe desery, orzechy, koktajle, musy….

Uczniowie zrealizowali kolejne zadanie dotyczące projektu „Zdrowo jem, więcej wiem”. Wykonali bardzo ciekawe plakaty „Zdrowe desery, zdrowe słodycze”. Pracom dzieci przyświecały hasła promujące to, że w diecie można zastąpić cukier zdrowymi produktami.

Niespodzianką dla uczniów były samodzielnie wykonane zdrowe batoniki i deser. Dziękujemy bardzo Biance Szumlewicz z klasy Ic i Edwardowi Żulickiemu z klasy Id.

Było zdrowo i pysznie 😀

Elżbieta Kociela, Marta Czajkowska