W ubieg艂ym tygodniu z okazji Dnia Babci i Dziadka, uczniowie klas 1a i 1c wybrali si臋 z wizyt膮 do Klubu Seniora na ul. Okopowej i Koszali艅skiej. Pierwszoklasi艣ci zaprezentowali piosenki, ta艅ce oraz z艂o偶yli 偶yczenia. Zostali bardzo ciep艂o przyj臋ci. Seniorzy raczyli ich zar贸wno opowie艣ciami, rozmowami jak i s艂odkim pocz臋stunkiem. Nie oby艂o si臋 bez wr臋czenia klubowiczom przepi臋knych kartek z 偶yczeniami, przygotowanych przez siebie jak i we wsp贸艂pracy z nasz膮 艣wietlic膮 oraz Szkolnym Ko艂em Wolontariatu za co serdecznie dzi臋kujemy. Podzi臋kowania nale偶膮 si臋 te偶 naszym najm艂odszym, czyli grupie Pszcz贸艂ki z Oddzia艂u Przedszkolnego za przekazanie zak艂adek do ksi膮偶ek, kt贸re cieszy艂y si臋 du偶ym zainteresowaniem.

M. Staniszewska, M. Jarnicka K. B艂a偶ejak, A. Sobczuk