Dzień Chłopaka to doskonała okazja do wspólnych zabaw oraz świętowania tego wyjątkowego dnia. Z tej okazji uczniowie klas 2B i 2D wybrali się do restauracji Ryba z Ikrą na grę w kręgle. Lekcja na kręgielni była wspaniałą rozrywką dla wszystkich dzieci. Rywalizacja na torach okazała się niezwykle wciągająca. Uczniowie doskonale radzili sobie z tą popularną dyscypliną sportu. Dużą frajdą było zbijanie kręgli i zdobywanie punktów dla swojej drużyny. Pobyt w kręgielni dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Oprócz gry w kręgle był czas na wspólne zabawy integrujące dzieci. Wspólne wyjście  okazało się fantastycznym sposobem aktywności ruchowej, zabawy i nauki innej niż dotychczas…Zajęcia zakończyły się wspólnym posiłkiem w postaci pizzy. Wycieczka była bardzo udana i mamy nadzieję, że na długo pozostanie w pamięci wszystkich dzieci.
P. Rosołowska, K . Michalska