25 listopada w naszej szkole, jak co roku uczniowie klas I 鈥 III obchodzili bardzo wa偶ne 艣wi臋to 鈥濪zie艅 Pluszowego Misia鈥. Mimo coraz nowocze艣niejszych i atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija.

Tego dnia ka偶de dziecko przysz艂o do szko艂y ze swoim przyjacielem 鈥 Misiem. Uczniowie poznali histori臋 powstania pluszak贸w. Nie brakowa艂o ta艅c贸w, wierszy, piosenek, rozwi膮zywania zada艅 matematycznych z misiem, uczniowie 艣piewali sto lat misiom i oczywi艣cie prac plastycznych o tematyce misiowej. Dzieci odgadywa艂y zagadki 鈥 co to za mi艣, kosztowa艂y przysmak贸w wszystkich misi贸w 鈥 miodku, przygotowuj膮c s艂odkie przek膮ski.

Misie ca艂y dzie艅 uczestniczy艂y z nami w zaj臋ciach, nawet na lekcji wychowania fizycznego obserwowa艂y jak ich w艂a艣ciciele 膰wicz膮. Dzieci otrzyma艂y tak偶e od misi贸w s艂odkie Misie Lubisie.

Ju偶 dzi艣 z niecierpliwo艣ci膮 wszystkie dzieci oczekuj膮 na kolejne 艢wi臋to Pluszowego Misia. Najwa偶niejszy g艂贸wny cel tego dnia 鈥 wsp贸lna zabawa zosta艂 osi膮gni臋ty!!!

Wychowawcy klas I-III