Pokaz pierwszej pomocy
18 maja 2017
Laureatki z SP 6
22 maja 2017

Dnia 17 maja 2017r. pogoda wreszcie pozwoliła nam świętować Dzień Ziemi.

Spotkaliśmy się przed szkołą i zaczęło się…….

Na początek piosenka ekologiczna, potem informacja o historii obchodów Święta Ziemi i taniec życia w wykonaniu dziewcząt z klasy VI a. Następnie pani Maj opowiedziała nam o konieczności zachowania bioróżnorodności bo gwarantuje to równowagę w przyrodzie. Kolejną część happeningu uświetniła piosenka „Świat bez wody” oraz konkursy przyrodnicze. A następnie gimnastyka, którą poprowadziła pani Skicińska I znowu piosenka i tańce. Fajnie było!!! Na koniec dokonano nasadzeń kolorowych roślin na terenie szkolnego ogródka, ustawiono poidełka i domki dla owadów.  Nasz szkolny ogród wygląda teraz przepięknie!!!

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w budowie owadzich siedzib, poidełek, zakup roślin. Dziękujemy  pani  Romaniuk za przygotowanie części muzycznej,  pani Wiesi i panu Józkowi  za pomoc w organizacji nasadzeń, panu Piesikowi za przygotowanie sprzętu. Dziękujemy naszym Uczniom i Nauczycielom za wspólną zabawę. Kontrolę nad całością sprawowała niezawodna pani Małgorzata Kowalczyk. Do zobaczenia za rok!!

Nauczyciele przyrody