W miniony piątek trzecioklasiści wybrali się na wycieczkę do Gdyni, która została zorganizowana  w związku ze zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego. Głównym jej celem było odwiedzenie Centrum Nauki Experyment. Uczniowie mieli okazję zobaczyć interaktywne wystawy i stanowiska, których główną ideą jest nauczanie poprzez zabawę. To wspaniałe, pełne życia miejsce, które wyzwala kreatywność, pobudza ciekawość świata i głód wiedzy – nie tylko wśród dzieci !

Po ponad trzygodzinnym eksperymentowaniu wszyscy udaliśmy się na pyszny obiad w celu uzupełnienia spożytej energii.  Był też czas na zakup upominków i pamiątek. W drodze powrotnej nie mogło oczywiście zabraknąć krótkiego postoju na lody. Uczniowie wrócili do Kołobrzegu z uśmiechami na twarzach, pełni wrażeń, zarówno po spotkaniu ze światem nauki, jak też po wspólnie spędzonym ze sobą czasie podczas podróży i postojów.

  Mariola Polak, Monika Muszyńska, Elżbieta Kociela, Robert Moszko

https://www.kizoa.com/Video-Editor/d362956803k8425261o2l1/Wycieczka_do_Gdyni