Ostatni dzień mobilności spędziliśmy na warsztatach w Zespole szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza. Uczniowie z Włoch , Turcji, Portugalii, Łotwy i Polski poznali druk 3D, tajniki prowadzonej przez szkołę telewizji, studio telewizyjne oraz przedstawiono nam projekty realizowane w szkole i ich efekty. Dzień zakończył się ceremonią wręczenia certyfikatów, podsumowaniem prac nad projektem, pysznym tortem z logo projektu oraz uroczystą kolacją i pożegnaniem naszych gości.

Dziękujemy za opiekę, wyrozumiałość i duże zaangażowanie rodzinom, które gościły w swoich domach grupę uczniów z Portugalii. Nauczycielom, którzy zawsze służyli pomocą podczas mobilności  wielkie brawa. Podziękowania należą się także Alex, Nikoli, Ani, Michałowi i Robertowi, którzy bardzo zaangażowali się w prace projektowe.

 

Zespół Erasmus+